Certyfikat F-Gazowy

W dniu 16.02.2016 otrzymaliśmy firmowy Certyfikat F-Gazowy FGAZ-P/14/0005/16 upoważniający nas do dokonywania czynności w stosunku do urządzeń zawierających F-Gazy oraz SZWO

Płuczka CO2 AIR POWER

AIR POWER jest naszą autorską konstrukcją.

Urządzenie zostało wielokrotnie sprawdzone w warunkach rzeczywistych sezonu przechowalniczego dzięki czemu możemy państwu zaoferować wersję na 1,2,3 lub 4 komory o łącznej masie produktu od 100 do 600 ton.

Agregaty skraplające

Agregaty skraplające zbudowane są na bazie sprężarek półhermetycznych firmy BITZER.

Automatyka chłodnicza firm Castel, Danfoss i Alco.

Rama dla większej trwałości malowana jest proszkowo.

Elektroniczny zawór rozprężny

-płynna regulacja wydajności

-elektroniczna kontrola przegrzania

-wyższa wilgotność w komorach przechowania owoców

-niższe zużycie energii

Instalacje dla sadowników

Urządzenia montowane przez nas w komorach przechowywania owoców i warzyw gwarantują utrzymanie wysokiej jakości produktów przez cały okres ich przechowywania. Stosujemy tylko najwyższej jakości nowe urządzenia firm Bitzer, Goedhard oraz Kuba.

Agregaty dla sadowników


Agregaty montujemy samodzielnie. Zapewniamy skraplacz powietrzny powiększony w stosunku do standardu gwarantujący bezawaryjną i wydajną pracę nawet w najbardzej upalne dni. Zawory bezpieczeństwa, filtr, elektrozawór oraz wziernik z indykatorem. Tłumiki drgań na rurociągu ssawnym.

Chłodnice dla sadowników


Chłodnice indywidualnie dobrane z właściwą powierzchnią wymiany ciepła oraz odpowiednią cyrkulacją. Elektryczne odszranianie dla temperatur poniżej 3*C. Odprowadzenie skroplin do komory i na zewnątrz. Wieszaki chłodnic malowane są proszkowo.

SZAFY ELEKTRYCZNE z indywidualnym zabezpieczeniem dla każdego obwodu prądowego. Indywidualne informacje dla stanów pracy oraz każdego rodzaju awarii oddzielnie. Do każdej szafy schemat elektryczny.
Szafa elektryczna instalacje dla sadowników

Poza standardowymi czujnikami temperatury w komorze możemy także zaproponować dodatkowy pomiar temperatury, specjalną sondę igłową na długim przewodzie, którą można umieścić w dowolnym miejscu.

Montujemy także worki kompensacyjne oraz zawory dekompresyjne mokre i suche.

Zapraszam do zapoznania się z galerią zdjęć niektórych z naszych realizacji.

© CHEREK-CHŁÓD 2024 / CMS - Created by asis.pl
WebDesign: good-site.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.