Certyfikat F-Gazowy

W dniu 16.02.2016 otrzymaliśmy firmowy Certyfikat F-Gazowy FGAZ-P/14/0005/16 upoważniający nas do dokonywania czynności w stosunku do urządzeń zawierających F-Gazy oraz SZWO

Płuczka CO2 AIR POWER

AIR POWER jest naszą autorską konstrukcją.

Urządzenie zostało wielokrotnie sprawdzone w warunkach rzeczywistych sezonu przechowalniczego dzięki czemu możemy państwu zaoferować wersję na 1,2,3 lub 4 komory o łącznej masie produktu od 100 do 600 ton.

Agregaty skraplające

Agregaty skraplające zbudowane są na bazie sprężarek półhermetycznych firmy BITZER.

Automatyka chłodnicza firm Castel, Danfoss i Alco.

Rama dla większej trwałości malowana jest proszkowo.

Elektroniczny zawór rozprężny

-płynna regulacja wydajności

-elektroniczna kontrola przegrzania

-wyższa wilgotność w komorach przechowania owoców

-niższe zużycie energii

Instalacje dla sadowników

Urządzenia montowane przez nas w komorach przechowywania owoców i warzyw gwarantują utrzymanie wysokiej jakości produktów przez cały okres ich przechowywania. Stosujemy tylko najwyższej jakości nowe urządzenia firm Bitzer, Goedhard oraz Kuba.
AGREGATY montujemy samodzielnie. Zapewniamy skraplacz powietrzny powiększony w stosunku do standardu gwarantujący bezawaryjną i wydajną pracę nawet w najbardzej upalne dni. Zawory bezpieczeństwa, filtr, elektrozawór oraz wziernik z indykatorem. Tłumiki drgań na rurociągu ssawnym.

CHŁODNICE indywidualnie dobrane z właściwą powierzchnią wymiany ciepła oraz odpowiednią cyrkulacją. Elektryczne odszranianie dla temperatur poniżej 3*C. Odprowadzenie skroplin do komory i na zewnątrz. Wieszaki chłodnic malowane są proszkowo.

SZAFY ELEKTRYCZNE z indywidualnym zabezpieczeniem dla każdego obwodu prądowego. Indywidualne informacje dla stanów pracy oraz każdego rodzaju awarii oddzielnie. Do każdej szafy schemat elektryczny.

Poza standardowymi czujnikami temperatury w komorze możemy także zaproponować dodatkowy pomiar temperatury, specjalną sondę igłową na długim przewodzie, którą można umieścić w dowolnym miejscu.

Montujemy także worki kompensacyjne oraz zawory dekompresyjne mokre i suche.

Zapraszam do zapoznania się z galerią zdjęć niektórych z naszych realizacji.

© CHEREK-CHŁÓD 2020 / CMS - Created by asis.pl
WebDesign: good-site.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.