Certyfikat F-Gazowy

W dniu 16.02.2016 otrzymaliśmy firmowy Certyfikat F-Gazowy FGAZ-P/14/0005/16 upoważniający nas do dokonywania czynności w stosunku do urządzeń zawierających F-Gazy oraz SZWO

Płuczka CO2 AIR POWER

AIR POWER jest naszą autorską konstrukcją.

Urządzenie zostało wielokrotnie sprawdzone w warunkach rzeczywistych sezonu przechowalniczego dzięki czemu możemy państwu zaoferować wersję na 1,2,3 lub 4 komory o łącznej masie produktu od 100 do 600 ton.

Agregaty skraplające

Agregaty skraplające zbudowane są na bazie sprężarek półhermetycznych firmy BITZER.

Automatyka chłodnicza firm Castel, Danfoss i Alco.

Rama dla większej trwałości malowana jest proszkowo.

Elektroniczny zawór rozprężny

-płynna regulacja wydajności

-elektroniczna kontrola przegrzania

-wyższa wilgotność w komorach przechowania owoców

-niższe zużycie energii

Instalacje przemysłowe

Posiadamy doświadczenie w budowie bardzo różnych i wymagających skomplikowanej automatyki instalacji chłodniczych.
Koncepcje instalacje chłodniczej wykonujemy gratis. Mają państwo pewność, że urządzenia przez nas zaproponowane o dznaczają się wysoką trwałaś  cią, skutecznością oraz odznaczają się stosunkowo niskim zużyciem energii. Dobieramy składniki instalacji o kryterium jakości składników. Na przestrzeni wielu lat mieliśmy przyjemność realizować zamówienia na wiele rozmaitych systemów chłodniczych:
  • Tunele mroźnicze - posiadają szerokie zastosowanie m.in. w przemyśle piekarniczym, cukierniczym jak również w przetwórstwie owoców miękkich, warzyw oraz grzybów.
  • Układy pompowe - dzięki zastosowaniu zamrażarek płytowych służyć mogą do bardzo szybkiego zamrażania przetwarzanych przez inwestora produktów. Oprócz nowych instalacji jesteśmy także w stanie przeprowadzić modernizację układów ciśnieniowych na pompowe i odwrotnie. Wykonaliśmy adaptację tunelu UTZ1,5 z amoniaku pompowego na freon 507 (ciśnieniowy). Wykonaliśmy także adaptację chłodnic powietrza komory mroźniczej z zasilania ciśnieniowego na pompowy z najtańszym spodobem odmrażania - gorącym gazem.
  • Komory mroźnicze - oferujemy możliwość wykonania instalacji z energetycznie wydajnym systemem odszraniania chłodnic za pomocą gorących gazów.
  • Schładzacze cieczy pośrednich
  • Schładzanie wody w przepływie do temperatury 1oC
  • Schładzanie wody z akumulacją w lodzie
  • Instalacje z odzyskiem ciepła
Zapewniamy własne rozdzielnie sterownicze z separacją napięcia sterowania, wyłącznikami różnicowo- prądowymi, z grzybkiem bezpieczeństwa, oddzielne obwody prądowe dla każdego odbioru, rozruchy z Y -YY dla silników powyżej 5,5 kW.
Zapraszam do zapoznania się z galerią zdjęć niektórych z naszych realizacji
© CHEREK-CHŁÓD 2019 / CMS - Created by asis.pl
WebDesign: good-site.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.